Other News

Dashuria për atdheun dëshmohet edhe në këtë mënyrë (VIDEO)

Read more ›

Çfarë lajmesh po jep kjo spikere?!(Video)

Greta Hoxha, spikerja e zjarr për 28 Nëntor ka vendosur një veshje që të kujton Shpalljen e Pavarësisë, por nuk ka harruar edhe detajin tjetër të rëndësishëm atë të lënies së dekoltesë së hapur, sa për edicionin e lajmeve, s’besojmë se e ka njeri mendjen aty…

Read more ›

Njihuni me 6 njerëzit me shenja të rralla lindjeje (VIDEO)

Read more ›

Momenti kur Rifat Jashari injoron keq Kadri Veselin (Foto+Video)

Përurimi i pllakës së heroit të kombit Hasan Prishtina, ka shpërfaqur për qytetarët e Kosovës, qëndrimin që Rifat Jashari, si kryefamiljari i familjes Jashari, ka ndaj liderëve të Partisë Demokratike të Kosovës. Burime nga vendi i ngjarjes tregojnë se Rifat Jashari qëndronte indiferent gjatë gjithë kohës ndaj Veselit dhe për të nuk është ndonjë rastësi, pasi familja Jashari që moti […]

Read more ›

Murgu mediton i ulur në ujë të vluar (Video)

Read more ›

Nuk do ta besoni se cka kerkon Moska ne kembim te aeroplanit te rrezuar

Read more ›

Kur Ronaldo jetonte me 300 euro, dhe ishte i “shëmtuar” (Video)

Read more ›