Other News

Të drejtosh shpinën e kërrusur vetëm me goditje, ky doktor meriton “Nobel”

Kjo histori është e jashtëzakonshme! Djali që shihni në videon e mëposhtme quhet Mun. Ai nuk ndjente asgjë në njërën këmbë për tre muaj, nuk ishte në gjendje të ecte drejt dhe kishte dhimbje pafund, derisa u njoh me teknikën e goditjes në shpinë nga një doktor, i cili praktikisht i ndryshoi jetën. E keni parasysh kur këmba është krejtësisht […]

Read more ›

Çifti i pacipë, kryejnë marrëdhënie në mes të ditës e në sy të njerëzve

anë të shumtë çiftet “pasionantë” të cilët nuk e përmbajnë dot veten dhe kryejnë marrëdhënie seksuale në vende publike. Kështu ka vepruar edhe një çift i cili është filmuar me vetëdije teksa ishin në akt e sipër, në një park të populluar në Ilinois, shkruan The Sun. Pamjet kanë përfunduar në rrjete sociale duke ngjallur reagime negative dhe komente ofenduese.Veprimet […]

Read more ›

E tallnin për shenjën e madhe që kishte në trup, 22-vjeçarja i “lë me gisht në gojë” pas këtij veprimi

Një 22-vjeçare e cila ka lindur me një shenjë të madhe rreth zonës së barkut dhe kofshëve, ka jetuar për shumë vite duke e fshehur pasi i druhej reagimit të njerëzve që e rrethonin. Ajo ka treguar se kur njerëzit i shihnin shenjën e saj, habiteshin dhe e tallnin duke i than se diçka nuk shkonte me të dhe se […]

Read more ›

Këto të pasme fantastike s’mund të rezistoni pa i parë

Modelja e popullarizuar, Sommer Ray, ka publikuar një fotografi tejet joshëse në llogarinë e saj në Instagram. Me bikini dhe e shtrirë, ajo duket sa joshëse, aq edhe e ‘nxehtë’. Megjithatë, ajo ka një kërkesë për ndjekësit e saj. “Ajo nuk dëshiron dashuri, ajo pëlqen të duhet, dhe kjo e bënë më ndryshe”, ka shkruar ajo përbri fotografisë, duke vënë […]

Read more ›

“Çifti kanibal” hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN-ja e mishit (FOTO LAJM)

Dmitry Baksheev, 35 vjeç, me nofkën “Devil” dhe gruaja e tij, Natalia Baksheeva, 42 vjeç, u arrestuan nga policia ruse pasi u akuzuan se vranë dhe hëngrën 30 persona të cilët i kishin kontaktuar nëpërmjet rrjeteve sociale, përcjell albeu.com. Por tani të tjera fakte rrënqethëse janë publikuar nga policia ruse, mësohet se çifti i sëmurë mbajti eshtrat e qenve dhe […]

Read more ›

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 12 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët […]

Read more ›

S’do ta njihni sot, se si është bërë Ibrahim Tatlises!? (FOTO)

Ishte këngëtari që fama e tij depërtoi edhe përtej Turqisë. I njohur për stiline tij të muzikës turke, Ibrahim Tatlises arriti majën e karrierës derisa i ndodhi sulmi Pas shumë ndërhyrjeve në spitalet më të mira të vendit, Ibrahimi ka marrë veten por pamja e tij është krejtësisht e ndryshme. Kaq i moshuar dhe i mbuluar në thinja, Ibrahim Tatlises […]

Read more ›

5 krijesa misterioze që janë kapur nga kamerat, do të ju lënë pa fjalë

Planeti ynë është plot me krijesa të ndryshme të cilat mund të mos i kemi parë asnjëherë, por kur i shohim sado të habitshme që duken, nuk janë jo-normale. Por, ka raste të ndryshme kur kamerat kanë kapur krijesa misterioze dhe që në dukje janë jo-normale, transmeton lajmi.net Në Youtube, ekziston një video me pesë raste të ngjashme të cilat […]

Read more ›

Lëngu i kuq që del nga mishi nuk është gjak – ja çfarë është

Shumë njerëz janë të keqinformuar. Bifteku është një nga ushqimet më të mira në botë – nëse, sigurisht, nuk jeni vegjetarian. Nëse gatuani ose porosisni biftek, mishi do të lëshojë padyshim një lëng ngjyrë të kuqe, transmeton Gazeta Express. Shumë njerëz mund të mendojnë se ai lëng i kuq është gjak, por nuk është. Lëngu i kuq që e shihni […]

Read more ›

Humbi 60 kilogramë brenda vitit, adoleshentja nuk njihet pas ndryshimit drastik

Adoleshentja nga Queensland, Josephine Desgrand nuk njihet pasi në vetëm 12 muaj ka humbur plot 60 kilogramë. 17-vjeçarja peshonte 120 kg deri në moshën 16 vjeçe, por tani është sa gjysma e kësaj peshe pas stërvitjes dhe dietës intensive. Josephine shpreh në Instagramin e saj: Unë jam shumë krenare për transformimin tim, është bërë me përkushtim dhe vendosmëri të pastër. […]

Read more ›