ShowBiz

“Heq dorë nga muzika”, këngëtarja shqiptare konfirmon largimin për këtë arsye

Është motra e një prej këngëtareve që ka bërë histori në show-bizin shqiptar, por që as vetë nuk mbetet shumë pas duke qenë se është marrë më muzikë që në moshë të vogël. Fjala është për Zanfina Ismailin, motra e vogël e Adelina Ismailit, e cila edhe pse ka pak kohë që ka publikuar këngën e saj të fundit ka […]

Read more ›

Beniada Nishani harron që është në dyqan, del lakuriq duke kontrolluar për rroba

Ajo është e njohur tashmë për fotot provokuese dhe të hysh në profilin e saj duhet të kërkosh me lupë foto ku bukuroshja është e veshur. Fjala është për mbesën e ish-Presidentit Nishani, Beniada Nishani e cila është lindur, rritur dhe jeton në Itali. Beniada jeton në Milano, aty ku edhe zhvillon karrierën e saj si modele dhe fashion designer. […]

Read more ›

Bleona Qereti nuk përmbahet më, pozon e zhveshur dhe tregon pjesët intime

Është një nga femrat më të komentuara dhe që gjithnjë tërheq vëmendje, e po ashtu është shumë aktive në rrjetet sociale. Nuk është diçka e re që Bleona Qereti shfaqet e zhveshur, por fotoja e fundit nuk i lë vend fantazisë. Këngëtarja i ka “përshëndetur” të gjithë fansat e saj të Instagramit me një pamje tejet të nxehtë, duke treguar […]

Read more ›

S’do ta njihni sot, se si është bërë Ibrahim Tatlises!? (FOTO)

Ishte këngëtari që fama e tij depërtoi edhe përtej Turqisë. I njohur për stiline tij të muzikës turke, Ibrahim Tatlises arriti majën e karrierës derisa i ndodhi sulmi Pas shumë ndërhyrjeve në spitalet më të mira të vendit, Ibrahimi ka marrë veten por pamja e tij është krejtësisht e ndryshme. Kaq i moshuar dhe i mbuluar në thinja, Ibrahim Tatlises […]

Read more ›

Klaudia Pepa provokon sërish, foto seksi me të brendshme dhe…

Balerina Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën u kërkonte ndihmë ndjekësve të saj sa i përket veshjes së saj. Por mesa duket ajo nuk ka mundur të përzgjedhë veshjen e duhur. Kështu ajo ka publikuar një tjetër foto në rrjete sociale në të cilën ka shkruar se nuk ka arritur të gjejë veshjen e […]

Read more ›

Bella Hadid na tregon të pasmet rrumbullake

Për ditëlindje diti që të shthuret pak Është kjo supermodelja Bella Hadid e cila ka bërë një snap ku na tregon të pasmet e saj rrumbullake derisa ka pasur të veshur një veshje me satin për ditëlindjen e saj.E kjo ishte arsyeja pse ajo festoi në këtë mënyrë. Bukuroshja festojë ditëlindjen e saj të 21’të dhe për këtë vendosi të […]

Read more ›

Beniada Nishani i heq të gjitha: Gjithçka origjinale në trupin tim, ndërhyrjet pas të 30-ave (Foto +18)

25-vjeçarja e lindur në Durrës, por e rritur në Itali, Beniada Nishani (Jakiç), duket se nuk po ndalet në karrierën e saj si modele për revistat e famshme ndërkombëtare. E njohur në Shqipëri si mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, ndërkohë që sapo ka nisur një fazë e re në karrierën e saj si modele imazh i revistës “Playboy” të Portugalisë, […]

Read more ›

“Çmendet” fansja e Capital T në koncert, i thotë “ta ha k***n”

Reperi i njohur shqiptar nga Kosova Capital T, ka mbajtur një koncert në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe është pritur në mënyrë mjaft të zjarrtë. Aty ku ishin mbledhur shumë fansa të tij shqiptarë për të dëgjuar idhullin e tyre. Megjithatë njëra nga fanset nuk është përmbajtur aspak gjatë koncertit duke u shprehur në ekstrem. Express […]

Read more ›

Me buzë të holla e të vogla, publikohen fotot e Rashelit para se të kryente ndërhyrje estetike

Rashel Kolaneci është padyshim një nga vajzat e cila ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes përsa i përket formave të saj të ekzagjeruara.Ajo shfaqet çdo të shtunë në ekran gjithnjë e më e fryrë e me forma të rrumbullakosura. Në disa foto të publikuara në Instagram nga faqja “Demaskimet Shqiptare” Rasheli nuk duket se ka qenë gjithnjë me buzë […]

Read more ›

Noizy nuk e fsheh më lidhjen, kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën?

Disa muaj më parë një vajzë e quajtur Naomi ka bërë publike disa foto, në të cilat shihej shumë e afërt me reperin Noizy. Mirëpo, pas një periudhe të gjatë heshtjeje nga të dy, Noizy ka vendosur ta pranojë publikisht lidhjen e tij me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Ai ka postuar një foto krah se kush eshte ajo […]

Read more ›